Pracownia Snycerska

25 lat temu rozpoczęła się historia naszej firmy. Wtedy właśnie powstała pracownia snycerska „U Pawła” zajmująca się produkcją schodów. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenia, gromadziliśmy zespół, stworzyliśmy park maszynowy i poszerzaliśmy liczne grono naszych zadowolonych klientów. Wielu z Państwa jest z nami do dzisiaj – w imieniu całego zespołu chcielibyśmy podziękować za zaufanie i wspaniałe towarzystwo przez te wszystkie lata.

Nasze schody to poczucie bezpieczeństwa, jakie daje solidne wykonanie i materiały najlepszej jakości. Nie produkujemy taśmowo, nie myślimy szablonowo. Jesteśmy rodzinną firmą, a w codziennej pracy kierujemy się wartościami, z których jesteśmy dumni. Dlatego wybór naszych schodów to gwarancja bezpieczeństwa i maksymalnego zwrotu z inwestycji. Produkujemy schody na całe pokolenia. Nie ma innej możliwości.

Schody stylowe, schody spiralne, nowoczesne, gięte? U nas znajdziecie je wszystkie. Tworzymy własne projekty i realizujemy indywidualne pomysły naszych klientów, przy zachowaniu wszystkich standardów bezpieczeństwa. Schody dopasowujemy nie tylko do Państwa wytycznych, ale również do wystroju wnętrza. Znamy się na swoim fachu.

Wykonujemy schody z najlepszej jakości drewna krajowego i egzotycznego. Schody dębowe to nie wszystko. Buk parzony, jesion, klon, brzoza, sosna? A może sapellii czy merbau? Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Każdy wybrany materiał dodatkowo wykańczamy wysokiej klasy lakierami, które przedłużają żywotność schodów.

Skontaktuj się z nami i umówmy się na spotkanie. Dokonamy pomiarów, wybierzemy materiały, odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Na ich podstawie przygotujemy ofertę – projekt ( rysunek i 3D) oraz szczegółową wycenę. Nasze usługi obejmują również montaż.

Schody nowoczesne, schody spiralne, schody drewniane? Niezależnie jakie wybierzesz, możesz być pewien, że nasza oferta spełni oczekiwania. Pracownia snycerska „U Pawła” to rodzinna firma z długoletnią tradycją w swoim fachu. Postaw na indywidualne podejście i produkt made in Poland. To się po prostu opłaca.